آغاز اولین المپیاد ورزشی شهدای حریم ومدافعان حرم درالبرزبه گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی استا ن البرز درآیین این المیپاد افزود: برگزاری این ایین ها نیاز شهدا نیست بلکه برای یادآوری برای احاد جامعه وظیفه آن ها حفظ خون های آنها است.
سرداربخشعلی کامرانی صالح افزود:امنیت امروز کشورحاصل شجاعت و ایثارگری شهدا و خانواده های معظم آنها است و اگر پس از 38 سال پیام مجاهد فی سبیل الله از سوی مقام معظم رهبری به نیروی انتظامی لقب داده می شود مرهون شهادت طلبی ها است.
وی خاطرنشان کرد: مدافعین حرم نیز با شجاعت و شهادت طلبی از کیان ایران اسلامی دفاع می کنند که حکایت از این دارد که ما بتوانیم خدمتگزاری خوب برای نظام باشیم.
کامرانی صالح گفت: امروز مدافعان حرم برای تامین امنیت هرچه بیشتر جنگ را به خارج مرزهای کشور برده اند تا هرچه بیشتر برای مردم تامین امنیت شود.
فرمانده انتظامی استان البرز بیان داشت: شهادت اوج فداکاری و از خود گذشتگی انسان در راه دفاع از ارزش ها است چرا که شهیدان برترین مخلوقات خداوند هستند و به علت مقام والایشان و نثار جان خود در راه حق، همیشه در نزد خداوند عزیز می باشند.
وی اظهار داشت: خون شهیدان والامقام و صبر و بردباری خانواده های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورد.
کامرانی صالح افزود: اولین المیپاد ورزشی دراستان البرز در10 رشته فوتسال، شنا، دو استقامت ، دو سرعت، طناب کشی، مچ اندازی ، تنیس روزمیز ، فوتبال دستی ، دارت و شطرنج برگزارمی شود.
وی گفت : این مسابقه ها با حضور 14تیم و بیش از 450 نفرشرکت کننده در 10 ورزشگاه برگزارشده و تا 10 شهریورماه سال جاری ادامه دارد.
2098/ 6155 خبرنگار: مریم صوفی ** انتشار دهنده : محمد عزیزپورانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید