رئیس فدراسیون اسکیت: از دانش مربیان خارجی استفاده می کنیمبه گزارش ایرنا بهمن محمدرضایی روز سه شنبه در مجمع عمومی هیات اسکیت همدان اظهار کرد: بهره گیری از دانش مربیان خارجی در آموزش تخصصی اسکیت استان ها و توسعه کیفی و کمی اسکیت هدف این فدراسیون است.
وی اضافه کرد: یکی از مهمترین برنامه ها احیای رقابت های اسکیت قهرمانی کشور است و در چند سال اخیر کمتر شاهد برگزاری این رویداد در سطح فدراسیون ها بوده ایم.
محمدرضایی افزود: برنامه های اجرایی فدراسیون اسکیت برپایه شعار نیست و تحول اساسی در چهار سال آتی برای رشد و اعتلای اسکیت کشور ایجاد خواهیم کرد.
رئیس فدراسیون اسکیت تصریح کرد: البته تحقق این هدف مهم نیاز به همگرایی و همسویی اعضا و خانواده بزرگ فدراسیون به ویژه در سطح استان ها دارد.
وی با اشاره به اینکه پذیرای انتقادهای سازنده هستیم گفت: انتظار داریم راهکارها برای توسعه و رشد اسکیت ارایه شود. ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه اسکیت کشور نیز جزو اهداف و برنامه های فدراسیون در سطح استان ها است.
رئیس فدراسیون اسکیت با اشاره به نشست اخیر با امیر خادم معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: در این نشست پیش نویس تاسیس باشگاه های اسکیت نهایی شده و به زودی برای فعالیت در سطح استان ها ابلاغ می شود.
مجمع عمومی هیات اسکیت استان همدان امروز با حضور محمدرضایی رئیس فدراسیون اسکیت، رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای هیات اسکیت همدان برگزار شد.
کف پوش خانه اختصاصی اسکیت همدان با یک میلیارد ریال اعتبار روز سه شنبه طی مراسمی با حضور بهمن محمدرضایی رئیس فدراسیون در همدان بهره برداری شد.
بیش از یک هزار ورزشکار همدانی در رشته های مختلف اسکیت فعالیت دارند.
7520/2087
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار دهنده : زهرا پیرنیاانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید