نفرات برتر بازی های رایانه ای پایتخت جوانان جهان اسلام شناخته شدندمسئول بر گزاری این دیدارها سه شنبه در گفت و با ایرنا افزود در این مسابقات بیش از 260 بازیکن در رده بانوان و آقایان در سه رشته در محل نمایشگاه بین المللی شیراز با هم به رقابت پرداختند.
آرزو حسین آبادی افزود: در رشته pes2017 حسن پاجانی از تهران بر سکوی قهرمانی ایستاد ، رضا نوبخت از تهران نایب قهرمان شد و محمد کمالی از مشهد مقدس به مقام سوم دست یافت.
مدیر موسسه نواندیشان سپهر پارسی ادامه داد : همچنبن در رشته FIFA 2017 محمد نوید بهوند از اهواز نشان طلا را بر گردن آویخت ، محمدرضا روا از شیراز نشان نقره گرفت و وحید رفیعی از اصفهان به مدال برنز رسید.
حسین آبادی بیان کرد: در بخش بانوان که در رشته بلور ( blur) برگزار شد زهرا زرین حقیقی از شیراز عنوان نخست را به خود اختصاص داد،نجمه میرزایی و الهه نجفی از شیراز به ترتیب دوم و سوم شدند.
مسئول برگزاری این مسابقات گفت : در آیین پایانی این مسابقات که با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزار شد، به نفرات برتر جوایز نقدی و هدایایی که از سوی دبیر خانه شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام در نظر گرفته شده بود، اهدا شد.
خبرنگار:‌ حمیدرضا خلیقی ** انتشار دهنده:‌غلامرضا مالک زاده
7368 / 1876انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید