برای رشد فوتبال کشور بسیاری از تیم ها باید خصوصی شوندبه گزارش ایرنا، حمید درخشان پس از تساوی تیم نفت تهران در مقابل سیاه جامگان مشهد افزود: تا چه زمانی استقلال و پرسپولیس باید تحت ‌نظر دولت باشند و از دولت پول بگیرند؟
وی اظهار کرد: باید به افرادی که در بخش خصوصی این عرصه سرمایه گذاری می کنند کمک کرد تا فعالین عرصه ورزش امیدوار باشند.
وی گفت: مشکلات مالی باشگاه نفت تهران حل شده ولی زمانی که تیم به صورت شخصی اداره شود دچار فشارهای بسیار می شود لذا دولت باید به بخش خصوصی کمک کند.
درخشان در ارتباط با بازی تیم نفت تهران با تیم سیاه جامگان مشهد افزود: 2 تیم تلاش کردند تا سه امتیاز بازی را از آن خود کنند ولی بر اثر بی دقتی گل بسیار ساده ای دریافت کردیم.
وی اظهار کرد: بعد از دریافت گل، تغییراتی انجام دادیم و توانستیم گل تساوی را در دقایق پایانی به ثمر برسانیم.
وی گفت: از کسب نتیجه تساوی در این دیدار راضی هستم زیرا بازی سختی را پشت سر گذاشتیم.
درخشان با بیان اینکه تیم سیاه ‌جامگان تیم خوبی است افزود: عادلانه این بود که یک امتیاز بگیریم و بازنده نباشیم.
سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان نیز در این نشست خبری گفت: تا دقیقه ٩٠ پیروز این دیدار بودیم ولی یک لحظه غفلت کردیم و سه امتیاز بازی را از دست دادیم.
اکبر میثاقیان افزود: برای دیدارهای ما داوران جوان را انتخاب می کنند تا کسب تجربه کنند و در این میان سه امتیازهای ما تبدیل به یک امتیاز می شود.
وی اظهار کرد: بعد از دیدار با پرسپولیس تحت فشار قرار گرفتیم و هجمه های بسیار صورت گرفت تا روی این بازی ما تاثیر بگذارد و نتیجه را واگذار کنیم.
وی گفت: اگر بازیکنانم توپ را حفظ می کردند می توانستیم برنده از زمین مسابقه خارج شویم.
بازی 2 تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد و نفت تهران که از ساعت ١٨:٣٥ با حضور حدود یکهزار تماشاگر در ورزشگاه ثامن مشهد آغاز شد با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
7498 / 6053 خبرنگار: توحید آرش نیا ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدمانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید