9 طرح ورزشی به مناسبت هفته دولت در استان قزوین به بهره برداری می رسدعباس علائی مقدم روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سالن ورزشی شریفیه در شهرستان البرز با 12 میلیارد ریال اعتبار،یک استخر،یک زمین تنیس و سالن ورزشی در شهرستان قزوین با مشارکت بخش خصوصی با 60 میلیارد ریال اعتبار در این هفته افتتاح می شوند.
وی به طرح های ورزشی روستایی نیز اشاره کرد و ادامه داد: به منظور ارتقای سرانه ورزشی روستائیان، هفت خانه با عنوان خانه ورزش روستایی در استان تجهیز و ساماندهی شده است که به صورت همزمان در هفته دولت به بهره برداری می رسند.
علائی مقدم ادامه داد: در این ایام همچنین سه سالن ورزشی با 36 میلیارد ریال اعتبار در روستاهای حسن آباد کلج و باورس در شهرستان البرز و روستای کوندج در شهرستان آبیک و یک زمین چمن مصنوعی با 2 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار در روستای شترک شهرستان البرز افتتاح می شوند.
وی افزود: از ابتدای سال 96 تاکنون هشت پروژه ورزشی شامل 2 زمین چمن مصنوعی و 6 سالن ورزشی افتتاح و به بهره برداری رسیدند و افتتاح این 9 طرح نیز در هفته دولت نقش مهمی در افزایش سرانه ورزشی استان ایفا خواهد کرد.
این مسئول ورزشی در پایان گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، مسابقات کارمندان استان در 11 رشته با شرکت 46 دستگاه برگزار خواهد شد.
6101*3013
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید