شطرنجباز گیلانی، صدرنشین مسابقات قهرمانی پسران کشوربه گزارش خبرنگار ایرنا در پایان دور ششم که جمعه شب برگزار شد؛ باراد یگانگی از گیلان با غلبه برابر همه رقبای خود با کسب 6 امتیاز به تنهایی در صدر جدول قرار گرفت.
همچنین امیرسام سجده دیگر شطرنجباز استان گیلان به همراه آراد قربانی از مازندران با کسب 5/5 امتیاز در تعقیب صدرنشین این دوره از رقابت ها هستند.
امیرحسام جلالوند از همدان ، رادین حسینی و رادین یادگار از گیلان ، سامان صفدریان و امیرحسین محمدی از البرز با کسب پنج امتیاز در رتبه های بعدی قرار دارند.
رقابت های شطرنج قهرمانی رده سنی زیر هشت سال پسران کشور از عصر چهارشنبه گذشته با حضور 130 شطرنجباز از استان های مختلف کشور در رشت آغاز شده است .
شطرنجبازان شرکت کننده در این دوره از رقابت ها ، در 9 دور به روش سوییسی با هم به رقابت می پردازند که در پایان این رقابت ها ، شطرنجباز برتر این رده سنی انتخاب و به همراه تیم ملی شطرنج رده های سنی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا حضور خواهد یافت.
رقابت های شطرنج قهرمانی رده سنی زیر هشت سال پسران کشور به مدت یک هفته در تالار شطرنج مهد اندیشه مجموعه ورزشی یادگار امام رشت ادامه می یابد.
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشاردهنده: کبیری
7285/2007انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید