نفرات برتر مسابقات پاراگلایدر قهرمانی کشور در کرمانشاه مشخص شدندمحمدرضا نقدی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: سهیل باریکانی از البرز موفق شد عنوان قهرمانی رقابت های پاراگلایدر قهرمانی کشور را کسب کند.
وی ادامه داد: هادی حیدری دستجردی و شاهین فلاح هر 2 از استان تهران نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.
نقدی خاطرنشان کرد: در این رقابت ها که از 14 تا 19 شهریور با عنوان یادواره غدیر در سایت پروازی ویس قرنی کرمانشاه واقع در 20 کیلومتری روانسر برگزار شد، نزدیک به 100 ورزشکار از سراسر کشور حضور داشتند.
مسئول ورزش های هوایی استان کرمانشاه افزود: جوایز نفیسی برای نفرات برتر حاضر در این رقابت ها در نظر گرفته شده بود که به نفر اول 100 میلیون ریال، نفر دوم 80 میلیون ریال و نفر سوم نیز 50 میلیون ریال پرداخت شد، ضمن اینکه از طرف حامیان مالی این رقابت ها، جوایز غیرنقدی نیز به نفرات برتر اهدا شد.
وی با بیان اینکه امسال برای دومین بار است که رقابت های پاراگلایدر قهرمانی کشور در کرمانشاه برگزار می شود، گفت: کرمانشاه در خرداد ماه امسال نیز میزبان یک دوره مسابقه پاراگلایدر بود.
نقدی با بیان اینکه همه امکانات و شرایط برای برگزاری مسابقاتی با کیفیت در کرمانشاه فراهم شده بود، گفت: خوشبختانه تمامی شرکت کنندگان از نحوه برگزاری و میزبانی کرمانشاه رضایت کامل داشتند.
وی در پایان با اشاره به فعالیت حدود پنج هزار پاراگلایدر سوار در کشور، گفت: 120 نفر از این تعداد در استان کرمانشاه حضور دارند.
در استان کرمانشاه تنها یک سایت پاراگلایدر با عنوان سایت پروازی ویس قرنی وجود دارد که این سایت در مسیر کرمانشاه به طرف روانسر واقع شده و در نیمه اول هر سال چندین مسابقه پاراگلایدر در سطح استانی، ملی و منطقه ای در این سایت برگزار می شود.
7458/8066 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشار دهنده:علی مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید